Partnerské stránky:

hyperdesmo.sk

štrko-piesky

liate podlahy

Referenčný zákazník

Firma FALKER GBBR


Maďarská Firma Falker-dcérska spoločnosť Holandskej materskej firmy si nás vybrala pre opakované tepelno hydroizolačné práce svojich priemyselných hál využívaných pre veľkobchodnú činnosť.
V týchto halách sa uskladňujú Holandské osivá a semená a z nich je zabezpečovaná distribúcia do obchodov a firiem v strednej Európe. Uvedená firma disponuje v Európe na zákazku vyrobeného unikátneho a ojedinelého kombajnu - na zber čerstvého zeleného hrášku.
Touto striekanou izoláciou sa zabránilo vlhkosti a kondenzu. V zime sa vytvorila ideálna teplota a v lete sa zábránilo zapečeniu klíčkov v sadivách.

Firma Dortun

Pre potreby firmy Dortun Nesvady sme izolovali priemyselnú trapézovú halu zo stropom z azbestovej vlnovky.
Nakoľko po tejto striekanej polyuretánovej izolácii už nebol problém s vykúrením haly, okamžite sa začala využívať ako výrobná hala na pravidelnú výrobu náhradných dielov pre potreby festivalových podujatí-ktoré uvedená firma organizuje.
Nepopieratelný význam má aj stabilná teplota v lete, kedy sa hala nebude prehrievať a zamestnancom poskytne príjemné prostredie.
Tlačiarne Ritter

Vďaka spokojnosti našich starých zákazníkov a ich odporúčaniu sme sa dostali do Budapeštianskej Tlačiarenskej spoločnosti Ritter. Firma pri rozširovaní svojho portfólia potrebovala izolovať nové priestory pre novo zakúpený tlačiarenský automat. Pre spokojnosť s prevedením a prístupom našich aplikátorov-okamžite rozšírila zákazku na izoláciu ďalšej novopostavenej haly.
Pekáreň OREMUS

Firma pekáreň OREMUS -Bánov nás poverila úlohou tepelnej hydroizolácie dvoch 10 000 litrových akumulačných nádrží, ktoré sú osadené priamo vo výrobnej hale. Teplota vody v nádržiach sa musí udržať na konštantnej teplote 60 stupňov Celzia a vyššie. Aplikovali sme priamo na horúce nádrže za obzvlášť nevhodných aplikačných podmienok. Ale tak ako vždy aj túto výzvu sme bezproblémovo zvládli.

Pivovar Mníchov-sudy

Pivovar Mníchov si nás vybral spomedzi viacerých európskych aplikátorských firiem na pravidelne sa opakujúcu zákazku na plnenie dvojplášťových drevenných sudov s antikorovou vložkou.
Tieto špeciálne sudy sú plnené tvrdou liatou PUR penou za účelom zabezpečenia optimálnej teploty piva aj v prípade slnečného žiarenia.
Na túto zákazku sme použili výrobok ,ktorý spľňal ekologické parametre, a na práce priamo dohliadali poverený pracovníci objednávateľa z Nemecka, ktorý priamo na mieste vykonali aj kvalitatívne skúšky.
Touto zákazkou sa naše výrobky dostanú aj na také prestížne festivalové akcie ako napr.: Oktorberfest, Karneval v Kolíne nad Rýnom ale aj za Atlantik do USA. Takisto ich pivovar pravidelne daruje svojim VIP klientom


Potravinová a veterinárna správa v Bratislave.

Na základe výberového konania sme získali extrémne zložitú izoláciu plochej strechy na štátnej budove:
Potravinová a veterinárna správa v Bratislave. Nakoľko do budovy vďaka niekoľkým desiatkam prechodov /ventilačných, vetracích , odvetrávacích , klimatizačných a aj káblových/ súvislo zatekalo a nesmierne drahé laboratórne prístroje sa zakaždým museli pred vodou zakrývať, no a v neposlednom rade nehovoriac o nevhodných pracovných podmienkach zamestnancov správy.
Z uvedeného dôvodu sme realizovali aplikáciu nástreku hydro-tepelno izolačnej striekanej polyuretánovej peny.
Tento povrch sme následne ošetrili UV-stálou vodeodolnou membránou a týmto zložitým postupom vykonaných prác sme zožali ďalší mimoriadny úspech v aplikáciách ďalšej extrémne zložitej zákazky.


U.S. Steel Košice

Po niekoľkonásobných rokovaniach sme sa na základe vysokej kvality nami používaných materiálov ,a profesionalite aplikátorov - zaradili medzi interných dodávatelov strategickej firmy U.S. Steel Košice.
Špeciálnu formu striekanej polyuretánovej izolácie vhodnú do tohto prostredia sme naaplikovali v interných priestoroch firmyU.S. Steel .
Na základe bezpečnostných predpisov a požiadaviek firmy fotografie z tejto aplikácie nie sú k dispozícii.


Univerzita Veszprém Atómová elektráreň Paks

Aplikácia striekanej PUR peny so špeciálnymi prísadami na izoláciu výskumného kontajnera,
ktorá prebehla na pôde Univerzity v maďarskom meste Veszprém, v ktorom je umiestnený funkčný model elektrárne na výskum a kontrolu reverzného využitia vody z chladiacich veží pre objednávateľa : Atómová elektráreň v maďarskom meste Paks.